
Le Miimo HRM4000 Live coupe jusqu’à 4 000 m² de surface de gazon et est équipé d’une navigation assistée par satellite, d’une station d’accueil flexible et de jusqu’à 2 fils Aller et retour rapide Home links pour gérer les passages étroits. Lavable au jet d’eau par tuyau.
| capacite de tonte | 4000m² |
| Niveau sonore | 60 dB(A) |
| Type de lame | 3 (Swing back) |
| Profondeur de coupe | 250mm |
| Ajustement de coupe | Electrique/Automatique – de 20 a 60 mm |
| Tyoe de batterie | Li-ion(21.6V) / 5.7Ah |
| Temps de tonte par charge | 90 min |
| Longueur x largeur x hauteur | 690 x 555 x 300 mm |
| Poids | 14.5kg |
| Cookie | Durée | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |