
Le Miimo HRM1500 Live coupe jusqu’à 1 500 m² de surface de gazon et est équipé de fonctionnalités de navigation assistée par satellite, de configuration de zones d’exclusion, de connectivité mobile et fonctionne également avec Amazon Alexa.
| capacite de tonte | 1500m² |
| Niveau sonore | 58 dB(A) |
| Type de lame | 3 (Swing back) |
| Profondeur de coupe | 220 mm |
| Ajustement de coupe | Manuel – de 20 a 60 mm |
| Tyoe de batterie | Li-ion(21.6V) / 1.9Ah |
| Temps de tonte par charge | 40 min |
| Longueur x largeur x hauteur | 655 x 535 x 270 mm |
| Poids | 11.5kg |
| Cookie | Durée | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |